ماموریت

گروه توسعه صنعتي آريتس، ماموريت خود را بشرح ذيل تشريح مي‌­نمايد:

"گروه آريتس با بهره‌­گيري از تيم متخصص و مجرب به ارائه خدمات مشاوره امکان‌سنجي و سرمايه گذاري، نظارت بانکي، برنامه­‌ريزي و کنترل پروژه، سيستم­‌هاي مديريت، مديريت پروژه، مهندسي و طراحي، تامين کالا و قطعات، اجرا و ساخت، در زمينه‌هاي مختلف از جمله کارخانجات صنعتي، صنايع نفت، گاز و پتروشيمي، نيروگاه، سازه دريايي، ابنيه، راه، سد، فرودگاه، و مراکز گردشگري مبادرت مي‌­ورزد."

امروزه با گسترش سازمان­ها، نياز به يکپارچه نمودن کليه فرايندهاي کسب و کار بيش از پيش مطرح مي‌­باشد. در همين راستا، سازمان‌ها به دنبال استقرار سيستم­‌هاي مديريتي در حوزه‌هاي مختلف از جمله مديريت کيفيت، مديريت پروژه، مديريت منابع انساني، مديريت محيط زيست، مديريت ايمني و بهداشت حرفه‌اي و .... مي‌باشند که از طريق آن بتوان در زمينه‌هاي مختلف نسبت به فرآيندهاي جاري خود مديريت و کنترل موثر داشته باشند. اين گروه با دارا بودن دانش طراحي سيستم­‌هاي مديريتي يکپارچه، اين موضوع را بعنوان يکي از سرفصلهاي اصلي مامورت­هاي خود لحاظ نموده است.

مشاوره سرمايه‌گذاري از جمله کليدي‌­ترين فازهاي تصميم­‌ساز به منظور شروع يک سرمايه‌­گذاري مطمئن و سود ده مي‌­باشد. امکان‌سنجي (ارزيابي اقتصادي، فني و مالي) طرح‌هاي صنعتي، خدماتي، کشاورزي، زير ساخت، معدني و ... از جمله تخصص­‌ها و ماموريت‌هاي اصلي اين گروه مي‌­باشد. آريتس با مطالعه دقيق تمامي جوانب اقتصادي، تکنولوژيکي و مالي طرحهاي متنوع در زمينه­‌هاي گوناگون، تلاش مي‌­نمايد نماي واقعي هر سرمايه‌­گذاري را به صاحبان سرمايه نمايش داده و متناسب با آن راهکارهاي خود را در اين زمينه ارايه نمايد.

اجرايي نمودن اغلب پروژه­‌هاي بزرگ مستلزم سازماندهي تيمي قوي متشکل از پيمانکاران متعهد و بنام مي‌باشد. گروه آريتس با احاطه کامل به ظرافت‌هاي کليه اجزاي پروژه، نه تنها در فازهاي مهندسي، تامين و ساخت پروژه‌­ها، بلکه در مديريت پروژه و پيمان‌­ها به ايفاي نقش مي‌­پردازد.

mission.gif

درباره ما

گروه توسعه صنعتي آريتس در سال 1388 با هدف ارائه خدمات مهندسي و مشاوره سرمايه­‌گذاري راه اندازي گرديد و طي ساليان اخير و به تناسب خواسته مشتريان فعاليت‌هايي را در راستاي تحقق خواسته‌ها و ارتقاء عملکرد خود به انجام رسانيده است. 

© 2015 گروه توسعه صنعتی آریتس. تمامی حقوق محفوظ است.

منوی اصلی